Ürünlerimiz

ERLER PASLANMAZ

Paslanmaz reaktörler

Reaktörlerin seçimleri, projelendirilmeleri, imalatları, montajları ve start-upları...
 
Kimya Sektörünün vazgeçilmezlerinden, kimyasal reaksiyonların ise merkez noktasını oluşturan reaktör sistemleri Erler Paslanmaz  Sanayi tarafından yüksek teknoloji ve bilgi birikmi ile hassas toleranslarla imal edilmektedir. Belirlenmiş olan standartlardaki veya müşteri taleplerine göre, proseslerin gereksinimlerini karşılayacak spesifikasyonlar daki reaktörler ve buna sistemlerin tasarım imalatları yapılmaktadır.
 
 
 
Reaktörler
   Reaktörler, vakum ve istenilen basınç, sıcaklık koşullarında çalışacak şekilde özel tasarım ve istenilen imalatlar olarak; ilaç, kimya, gıda ve diğer sektörler için üretmekteyiz. Her adımındaki çalışmasını Erler Paslanmaz firmasının yaptığı Özel Hizmet Reaktör imalatları tam bir Proje Yönetimi anlayışı ile ele alınır ve anahtar teslimi olarak zamanında müşterilerine sunulur.
Endüstrinin gerektirdiği hertürlü ekipman, ” İmalatlarımız Müşterilerimizin Mücevherleridir” anlayışı ile gerçekleştirilmektedir.
Erler Paslanmaz sanayi, hızlı servis anlayışı ile satış sonrasında da müşterilerinin taleplerini ve gereksinimlerini karşılamaya devam ederek sadece bir imalatçı ve satıcı değil, her durumda müşterilerinin çözüm ortağı olarak çalışmayı benimsemiştir.
Özel Hizmet reaktörleri Paslanmaz çelikten 0,5m3 ten 40m3 kapasiteye kadar Kullanılacağı işletme koşullarına göre ceketli, yarım boru serpantinli ve/ veya iç serpantinli, ısıtma soğutma yüzeyli, çeşitli tip karıştırıcılı ( Türbin, çapa, blade v.b.), yumuşak veya mekanik salmastralı olarak müşteri beklentilerini karşılayacak spesifikasyonlarda anahtar teslimi olarak hazırlanabilmektedir.